Що таке гуаша?
Це одночасно і техніка древнього китайського масажу, і приладдя для б’юті-процедур. Дослівно «гуаша» перекладається як «зіскрести все погане», а виконується цей «ритуал» за допомогою гладкої пластини із дерева, кістки чи каменю.
Як користуватися гуаша?
  1. Ви можете використовувати гуаша для обличчя, тіла чи шкіри голови, попередньо очистивши шкіру.
  2. Краще попередньо нанести зволожувальний крем чи сироватку для кращого ковзання гуаша . На голу шкіру масаж гуашем не виконується, аби не травмувати шкіру.
  3. Тримайте гуаша зігнутою стороною до свого обличчя і плавно ковзайте із внутрішньої сторони назовні: по лінії шиї, щелепи, підборіддя, навколо рота (від 3 до 5 разів на кожну область).
  4. Потім притисність гуаша пласкою частиною під очима або на будь-яку іншу зону із почервонінням, щоб заспокоїти шкіру.
  5. Поводіть невеликими горизонтальними штрихами над бровою, поставивши гуаша «вушками» до початку брови біля переносиці, рухаючись по лінії брови до вуха.  Після притисність і утримуйте гуаша між бровами, щоб зняти напругу.
  6. Ковзайте гуаша вниз шиєю, щоб вивести рідину по лімфовузлам (тому не проводьте ним вгору).
  7. Якщо хочете зменшити набряклість, масажуйте легкими натисками, а потім більш сильними, аби розслабити м’язи.
 
Як часто користуватися гуаша?
Ми доглядаємо за нашими зубами щодня, тому варто робити те ж саме й для шкіри. Уранці масаж допоможе позбутися опухлості і зарядити шкіру енергією, а ввечері масаж працює як спосіб розслабити м’язи.
Використовуйте масажну схему и рухайтеся строго масажними лініями. Для вираженого ефекту виконуйте його протягом 3-5 хвилин.
Які кристали обрати?
Нефритовий гуаша відомий своїм тонувальним ефектом та здатністю охолоджувати, тому він допомагає зняти набряки, позбавляючи запалень.
Рожевий кварц використовувати на шиї та грудях, але не перед сном, оскільки він може бути занадто стимулюючим.
Аметист асоціюється з вечорами та зимою, а цитрин корисний улітку та вранці.