Ретельне очищення шкіри – основа догляду. Одним з найпопулярніших косметичних засобів, що дозволяє ефективно позбутися від забруднень, є гель для вмивання обличчя.

 

Як правильно очищати шкіру?

Тут немає ярликів :-) Ретельне видалення токсинів, забруднень і макіяжу вимагає кількох кроків і використання принаймні 2-3 косметичних засобів, включаючи гель для вмивання обличчя.

 

Зняття макіяжу – найкраще використовувати призначений для цієї мети продукт, наприклад, двофазний засіб для зняття макіяжу з очей, міцелярну рідину, молочко тощо. Гель для вмивання обличчя не використовується для видалення сильного макіяжу, особливо з очей (туш).

Використання гелю для вмивання обличчя - у поєднанні з водою, це дозволить вам позбутися від токсинів, забруднень та залишків макіяжу з шкіри. Гель повинен бути підібраний відповідно до потреб шкіри . М’який гель для очищення обличчя також можна безпечно наносити на область навколо очей. Нанесіть чистими вологими руками і розподіліть круговими рухами по всьому обличчю, шиї та зоні декольте, потім змийте теплою водою. Обережно витріть шкіру чистим рушником або серветкою. Якщо ви також промили гелем область навколо очей, можливо, залишки макіяжу (наприклад, туші) розчинилися і розмазалися. Потім знову промийте повіки і шкіру навколо очей ватним диском, змоченим в рідині або молоці, для зняття макіяжу, щоб ретельно видалити весь бруд.

Тонізація шкіри - це по суті проміжний етап між очищенням і нанесенням крему. Тонік для обличчя відновлює правильний рН шкіри (порушений під час очищення та зняття макіяжу), завдяки чому зміцнює її, зволожує та готує до поглинання активних інгредієнтів, що містяться в косметиці, що наноситься після нанесення.

 

Пам’ятайте також, що шкіра потребує ретельного очищення не тільки ввечері, але і вранці після пробудження. Тому що вночі на ньому осідають мікроорганізми, бактерії, кліщі, пил, забруднення, шкірне сало, піт – і перед тим, як нанести денний крем, їх слід ретельно змити з шкіри. Будь-яка недбалість у цьому питанні помітно позначиться на її стані – погано чи безсистемно очищена шкіра швидше старіє, стає сірою, тьмяною, схильною до подразнень, на ній з’являються чорні крапки, прищі, зморшки, вона втрачає пружність, пружність і молоде сяйво. . Тому багато дерматологів вважають, що очищення шкіри є наріжним каменем антивікового догляду.

 

Як вибрати гель для вмивання обличчя?

Як і будь-який інший косметичний засіб, гель для вмивання обличчя слід підбирати відповідно до потреб шкіри:

 

гель для сухої шкіри - містить зволожуючі інгредієнти, наприклад, гіалуронову кислоту, гліцерин, кераміди, вітамін Е, екстракти та рослинні олії; дарує відчуття свіжості, підтримує відновлення гідроліпідного шару, зменшує дискомфорт, викликаний жорсткою водою;

гель для комбінованої, жирної або вугрової шкіри – гель глибокого очищення, який видаляє надлишки шкірного сала, зменшує чорні точки, має нормалізуючу, протизапальну та антибактеріальну дію; остерігайтеся «агресивних» гелів на спиртовій основі – їх використання може призвести до сухості та подразнення жирної шкіри. Вибирайте формули, які не мають цих побічних ефектів і є ніжними для шкіри;

гель для чутливої ​​та алергічної шкіри – містить м’які очищаючі компоненти, також має заспокійливу та заспокійливу дію; його можна сміливо наносити на область навколо очей (після зняття макіяжу спеціальною рідиною або молочком - видалити залишки розчиненої косметики, які не вдалося видалити ватним диском).